Yedek Parça ve Pazarlama Grubu

Federal-Mogul Türkiye yedek parça pazarında da Türkiye’de ürettiği Nüral Piston, Goetze segman ve Goetze silindir gömleklerinin yanında Federal-Mogul’un Avrupa ve Amerika’da ürettiği üstün teknoloji ürünü yedek parçalarla da tamir sektörünün güvendiği bir güç olmuştur. Glyco motor yatakları, AE motor ekipmanları, Champion silecek, buji, filtre ve ateşleme aksamı, Moog rot, ön takım şase ve hareket aksamı, Ferodo fren balataları ve fren aksamı, Payen, Goetze ve Fel-Pro contaları Federal-Mogul Türkiye’nin yedek parça pazarlama sistemi tarafından dağıtımı yapılan servis ve tamir sektörünün güvendiği markalardır.

Federal-Mogul Türkiye’nin yedek parça satış grubunun yanında güçlü satış sonrası hizmetler grubu da araç tamir ve bakım servislerinin sürekli hizmetindedir.

ABEX

Federal-Mogul’un Abex markası, yüksek dayanıklılığa sahip fren balataları ve fren pabuçları gibi prestijli fren ürünleri sağlamaktadır.

AE

AE ürettiği kaliteli motor yedek parçalarıyla dünyanın lider markaları arasındadır. AE ürün yelpazesinde pistonlar, piston segmanları, yataklar, subaplar,triger kayışları ve kitleri, eksantrik ve diğer yardımcı motor ürünleri bulunmaktadır.

ANCO

ANCO silecek lastikleri, su hazneleri, püskürtme pompaları ve silecek kollarında liderdir. ANCO ürünleri, otomotiv sektörü tarafından, tüm sürüş koşullarında ön camın mümkün olan en temiz halde kalmasını sağlayan Silecek lastikleri seçilmiştir.

ATLAS

Meksika’nın Pazar lideri  olan ATLAS, Federal-Mogul’un dizel motorları ve ağır iş makineleri için conta markasıdır. Atlas Federal-Mogul’un Sızdırmazlık Çözümleri grubunun bir parçasıdır.

BERAL

Federal-Mogul’un Beral markası, tüm dünyada kamyonlar, römorklar, yarı-römorklar ve otobüsler gibi milyonlarca ticari araca fren balatası ve disk fren balatası sağlar.

BERUOE standardındaki BERU® ürünleri şimdi sadece Federal-Mogul tarafından satılıyor. BERU Ateşleme, Dizel Soğuk Marş, Soğutma ve Sensör ürünleri Champion® ve diğer yedek parça pazarı lider markalarını tamamlıyor. 100 yıldan fazla bir deneyime sahip, en yeni geliştirme, kalite ve üretim yöntemleriyle BERU, otomotiv sektörünün kurtarıcı markasıdır. Bir Federal-Mogul markası olan BERU, neredeyse tüm araç motor ve uygulamalarında orijinal ekipman üreticileri tarafından kullanılır ve onların yüksek kalite standartlarına uygundur. Bakım ve tamir pazarına güvenilir ve yenilikçi teknolojiler sunan BERU bujileri, yakıt tasarrufu sağlayan en iyi ve çevre dostu yanma sağlar, katalizörü ve müşterilerinizi korur.

CARTER

Carter yakıt pompası markası, orijinal ekipman uyumunda ve biçiminde kalitesi kanıtlanmış yedek parçalar sağlar. Bu yaklaşım Carter’ın satış sonrası yakıt pompalarında ilk tercih edilen marka olmasını sağlamıştır.

CHAMPION

100 yıldan uzun bir süredir servisler için geniş bir yedek parça ürün yelpazesi sunan Champion, dünyanın en saygın markalarından biri olagelmiştir. Güvenilir ürünleri arasında bujiler, silecek lastikleri ve filtreler bulunmaktadır.

DURON

Ağır iş makinesi sürtünme parçalarında uzman marka Duron, Avrupa’daki ticari araç orijinal ekipman müşterilerine sıra dışı bir fren gücü ve dayanıklılık sunmaktadır.

FEL-PRO

Fel-Pro binek otomobillerinin yanı sıra her türlü kamyonet ve ağır iş makineleri için satış sonrası sızdırmazlık ürünlerinde endüstri lideridir.

FERODO

Yüzyıldan uzun bir süredir Ferodo, sürtünme malzemeleri modern biçimlerini alması yönündeki gelişmelere liderlik etti. Ferodo fren balataları ve pabuçları, fren diskleri, fren akışkanları, yarış ürünleri, ve motosiklet ürünleri sunmaktadır.

FP DIESEL

FP Diesel ağır iş makinesi, motor parçaları ve contaları; inşaat, denizcilik, tarım, madencilik, gaz sıkıştırma, kamyonculuk ve sanayi sektörleri için hassas tasarımlı bileşenlerden oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

GLYCO

Her yıl Glyco orijinal ekipman yataklar, 10 milyon adet otomotiv ve denizcilik motoruna, sabit makineye ve ayrıca tarım ve inşaat makinelerine takılmaktadır.

GOETZE

Federal-Mogul’un Goetze markası, kaliteli piston segmanları, silindir gömlekleri ve bir dizi sızdırmazlık çözümü sunan, otomotiv dünyasının lider markalarından biridir.

JURİD2015 yılında 100. Yılını kutlayan Jurid markası, bir çok otomotiv markası ile uzun yıllara dayalı OE ortaklığına sahiptir. Bir Federal-Mogul markası olan Jurid, yüksek kalite fren diskleri fren balataları ve pabuç balatalar ile orijinal ekipman deneyimini yedek parça pazarı ile buluşturmaktadır. Glinde, Almanya’da bulunan AR-GE merkezinin Avrupa’da yüksek bir prestije sahip olduğu marka, yüzyıllık deneyimini ve en modern teknolojiyi kullanarak, OE gerekliliklerini karşılayan yüksek kalite ürünler üretmektedir.MOOG

Federal-Mogul Moog serisi, profesyonel teknisyenler tarafından tercih edilen yedek şasi parçalarıdır. Moog ürünlerimiz direksiyon ve süspansiyon sorunlarını çözer ve kolaylıkla monte edilebilirler.

NATIONAL

Federal-Mogul National markası, sızdırmazlık ürünlerinde en saygın markalardan biri olarak haklı bir üne sahiptir. Sektörün gelişme hızına ayak uyduran tasarım ekibimiz, bugünün araçlarının ihtiyaçlarını karşılayan gelişmiş çözümler sunmaktadır.

NECTO

Sürtünme parçalarında İspanya’nın en önde gelen markası olan Necto, sıra dışı bir fren gücü ve dayanıklılık sağlar. Geniş Necto ürün yelpazesi, piyasadaki en gelişmiş sürtünme malzemelerini içermektedir.

PAYEN

Federal-Mogul’un Payen conta, yağ keçesi ve silindir kapağı cıvatası markası, yenilikçi tasarım teknolojisi ve sağlam imalat standartlarıyla otomotiv satış sonrası pazarında güvenilir imalatçı olarak sahip olduğumuz ünü desteklemektedir.

POWERMAX

Powermax buji teli azami koruma ve güç sağlar.

RAIMSA

Meksika’nın güvenilir markası Raimsa geniş bir kingpin, debriyaj bilyası ve askı bilyası ürün serisi sunmaktadır.

NÜRAL

Nüral piston teknolojisinde en önde gelen markalardan biridir. Nüral hızlı ürün geliştirme, ultra modern üretim teknolojisi ve esnek hizmetlerde yılların tecrübesini sunmaktadır.

PRECISION

Federal-Mogul Precision Kardan Mafsallarının kalitesi dövme ve yüzeyi sertleştirilmiş çelik alaşımı istavrozlardan ve ısı işlemi görmüş yüksek kaliteli iğneli yataklara kadar ürettiğimiz tüm parçalarda görülebilir.

SPEED-PRO

Speed-Pro yüksek performanslı motorlar için parçalar üretmektedir. Speed-Pro’nun farkı, yüksek dayanıklılık, düşük ağırlık, yüksek ısıda çalışma ve kusursuz yağ kontrolü gibi her türlü özel ihtiyacı karşılayabilmesidir.

SEALED POWER

Federal-Mogul’un Sealed Power ürün serisi pistonlar, piston segmanları, motor yatakları, eksantrikler, yağ pompaları, zamanlama bileşenleri ve subap sistemi ürünleri dahil uygulamaya dönük tasarlanmış dahili parçalar içermektedir.

WAGNER BREAK PRODUCTS (WAGNER LIGHTING)

Otomotiv aydınlatma uzmanı Wagner Aydınlatma Ürünleri, kısa huzmeli farlarının ilk ortaya çıkışından bu yana otomotiv aydınlatma sektöründe öncü olmuştur.

WAGNER BREAK PRODUCTS

Amerika kıtasında Pazar lideri olan, fren balatalarında dünya lideri Wagner, binek otomobilleri ve hafif ticari araçlar için hızlı, kolay ve hassas montaj özelliği sağlayan ürün serileri sunar.